R71XF333050H0K Kemet
R71XF333050H0K Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2.09 / unit
Product Details
Product Description
Capacitor, Radial, 330nF, 160VAC, 450VDC, 10%. Alias: (71XF333050H0K)