R71PN36804030K Kemet
R71PN36804030K Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س5.13 / unit
Product Details
Product Description
KEMET film capacitor, R71, 680nF, 275 V ac, 630 V dc, 10%