R71MF31004030K Kemet
R71MF31004030K Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.91 / unit
Product Details
Product Description
KEMET film capacitor, R71, 100nF, 220 V ac, 420 V dc, 10%