R46KW510050M1K Kemet
R46KW510050M1K Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س35.29 / unit
Product Details
Product Description
R46 275 VAC, Film, Metallized Polypropylene, Safety, 10 uF, 10%, 275 VAC (X2), 560 VDC, 110°C, Lead Spacing = 37.5mm. Alias: (46KW510050M1K)