Q2A-A4009-AAA Omron
Q2A-A4009-AAA Omron
Brands: OMRON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.00 / unit
Product Details
Product Description
Inverter Q2A, 400 V, ND: 8.9 A / 3.70 kW, HD: 7.2 A / 3.00 kW, IP20, max. output freq. 590 Hz