PHE850ED6220MD20R06L2 Kemet
PHE850ED6220MD20R06L2 Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س11.67 / unit
Product Details
Product Description
KEMET film capacitor, PHE850, 220nF, 125 kV dc, 300 V ac, 20