PHE450HA6100JR05 Kemet
PHE450HA6100JR05 Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س4.48 / unit
Product Details
Product Description
Capacitor, Radial, 100nF, 180VAC, 250VDC, 5%. Alias: Not for New Design
You Might Also Like
No image
1018587 Sick - KT5W-2P1126
SICK
ر.س1,923.43/Qty
No image
3SB3950-0CA5 Siemens
Siemens
ر.س282.86/Qty
27.21.8.230.0000 Finder
Finder
15166-0063 Molex
Molex
09452812560333 Harting
Harting
19139-0016 Molex - AA-838-04
Molex
ر.س2.04/Qty
666157 Legrand
Legrand
CPF-A-0603B12KE1 TE Connectivity
TE Connectivity
ر.س1.17/Qty
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction