NFM18PC104R1C3D Murata
NFM18PC104R1C3D Murata
Brands: Murata
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.09 / unit
Product Details
Product Description
SMD 0603 noise filter 2A 16VDC 20% 100nF