NF800-CEW 3P 400-800A Mitsubishi
Brands: Mitsubishi
Category: ali
SKU: N/A
ر.س6,483.96 / unit
Product Details
Product Description
Circuit breaker 3pole. Ir = 400 - 800A; Icu / Ics = 36 / 18kA at AC 440V