NF1600-SEW 3P 1600A Mitsubishi
NF1600-SEW 3P 1600A Mitsubishi
Brands: Mitsubishi
Category: ali
SKU: N/A
ر.س12,946.17 / unit
Product Details
Product Description
Circuit breaker 3pole. Ir = 800 - 1600A; Icu / Ics = 85 / 43kA at AC 440V