NF100-HRU3P3A Mitsubishi
NF100-HRU3P3A Mitsubishi
Brands: Mitsubishi
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,061.81 / unit
Product Details
Product Description
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER, WSS/WS-V SERIES, 100 A FRAME, 480 VAC, 3-POLE, 3 A