NDR-480-48 Mean Well
NDR-480-48 Mean Well
Brands: Mean Well
Category: ali
SKU: N/A
ر.س661.45 / unit
Product Details
Product Description
DIN Rail Power Supply, 48V, 10A, 480W, Adjustable