MPT100A10RF TE Connectivity
MPT100A10RF TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س106.31 / unit
Product Details
Product Description
10 Ω, Thick Film, Power Resistor, 1 %, 15.75 x 20.7 x 4.95 mm, 2 Termination, TO247, Tube, 100 W, ±100 ppm/°C, Copper Termination, CGS MPT; Alias: MPT100 10R 1%