MMK5223K63J01L16.5TR18 Kemet
MMK5223K63J01L16.5TR18 Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.96 / unit
Product Details
Product Description
Capacitor, 22nF, 40VAC, 63VDC, 10%. Alias: Not for New Design