MGQM16-20 SMC
MGQM16-20 SMC
Brands: SMC
Category: ali
SKU: N/A
ر.س878.32 / unit
Product Details
Product Description
SMC MGQ series guided cylinder, 20mm stroke, 16mm bore, Double acting, 1 MPa max.