LRS-200-4.2 Mean Well
LRS-200-4.2 Mean Well
Brands: Mean Well
Category: ali
SKU: N/A
ر.س195.83 / unit
Product Details
Product Description
AC/DC Power Supply (168W) features 85~264 VAC input, 4.2V/40A output