LQW18AN12NJ00D Murata
LQW18AN12NJ00D Murata
Brands: Murata
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.13 / unit
Product Details
Product Description
Murata SMD wire-wound inductor, 12 nH, 600mA, 5%, 0603 case, 1.6 x 0.8 x 0.8mm