LQH43PN220M26L Murata
LQH43PN220M26L Murata
Brands: Murata
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.66 / unit
Product Details
Product Description
SMD wire inductor 1812 22uH 780mA 0.3924 15MHz 4085C