LQH3NPN3R3MMEL Murata
LQH3NPN3R3MMEL Murata
Brands: Murata
Category: ali
SKU: N/A
ر.س8.27 / unit
Product Details
Product Description
SMD wire inductor 1212 3.3uH 1900mA 0.1008 55MHz 20%