LQG18HN18NJ00D Murata
LQG18HN18NJ00D Murata
Brands: Murata
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.91 / unit
Product Details
Product Description
Multilayer Inductor, 18 nH, 0.45 ohm, 2.6 GHz, 350 mA, 0603 [1608 Metric], LQG18HN