LC2D65AS7 Schneider Electric
LC2D65AS7 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,980.00 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D reversing contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 65 A - 500 V AC coil