LC2D150E7 Schneider Electric
LC2D150E7 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س4,412.58 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D reversing contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 150 A - 48 V AC coil