LC2D12E7 Schneider Electric
LC2D12E7 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س430.82 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D reversing contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 12 A - 48 V AC coil