LC1G400KUEN
LC1G400KUEN
Category: ali
SKU: N/A
ر.س5,284.15 / unit
Product Details
Product Description
High power contactor, TeSys Giga, 3 pole (3NO), AC-3 <=440V 400A, standard version, 100250V wide band AC/DC coil