LC1F630U7 Schneider Electric
LC1F630U7 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س20,104.64 / unit
Product Details
Product Description
TeSys F contactor - 3P (3 NO) - AC-3 - <= 440 V 630 A - coil 240 V AC