LC1F400U7 Schneider Electric
LC1F400U7 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س6,048.79 / unit
Product Details
Product Description
TeSys F contactor - 3P (3 NO) - AC-3 - <= 440 V 400 A - coil 240 V AC