LC1DT60AMD Schneider Electric
LC1DT60AMD Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س826.82 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D contactor - 4P(4 NO) - AC-1 - <= 440 V 60 A - 220 V DC standard coil