LC1DT40FE7 Schneider Electric
LC1DT40FE7 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س475.26 / unit
Product Details
Product Description
Contactor, TeSys Deca, 4P(4 NO), AC-1, <= 440V, 40A, 115V AC 50/60Hz coil, screw terminal