LC1DT25BL Schneider Electric
LC1DT25BL Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س352.45 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D contactor - 4P(4 NO) - AC-1 - <= 440 V 25 A - 24 V DC low cons coil