LC1D50AGD Schneider Electric
LC1D50AGD Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س896.44 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 50 A - 125 V DC standard coil
You Might Also Like
No image
CMCP665E-5PINT-4PB-07-00 Emerson
Emerson
ر.س1,470.86/Qty
No image
22-28-4150 Molex - 42375-0015
Molex
ر.س2.79/Qty
176284-1 TE Connectivity
TE Connectivity
ر.س2.17/Qty
1SCA105798R1001
ABB
ر.س149.52/Qty
5103311-5 TE Connectivity
TE Connectivity
XVUC46 Schneider Electric
Schneider Electric
10142707-10LF Amphenol
Amphenol
ر.س2.04/Qty
C200HS-CPU03-E Omron
OMRON
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction