LC1D40AE7 Schneider Electric
LC1D40AE7 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س543.96 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 40 A - 48 V AC 50/60 Hz coil