LC1D25FD Schneider Electric
LC1D25FD Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س426.46 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 25 A - 110 V DC coil