LC1D25F7TQ Schneider Electric
LC1D25F7TQ Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3,915.10 / unit
Product Details
Product Description
contactor TeSys LC1-D - 3 poles - AC-3 440 V 25 A - coil 110 V AC 50/60 Hz