LC1D18ND Schneider Electric
LC1D18ND Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س369.89 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 18 A - 60 V DC coil