LC1D115U7 Schneider Electric
LC1D115U7 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2,240.46 / unit
Product Details
Product Description
Contactor, TeSys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 115A, 240V AC 50/60Hz coil, screw clamp terminals