LC1D115ED Schneider Electric
LC1D115ED Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,087.92 / unit
Product Details
Product Description
TeSys D contactor - 3P(3 NO) - AC-3 - <= 440 V 115 A - 48 V DC standard coil