K300550 Mersen - PC71UD13C450D1A
Brands: Mersen
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,470.86 / unit
Product Details
Product Description
Square Body High-Speed Fuse Protistor Size 71 aR 1250VAC IEC 1300VAC UL 450A With Striker DIN 110 Blades