JZA41P5BAA Omron
JZA41P5BAA Omron
Brands: OMRON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2,045.28 / unit
Product Details
Product Description
Inverter drive 1.5kW 4.8A 415 VAC 3-phase