JDA261751 Schneider Electric
JDA261751 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س9,573.64 / unit
Product Details
Product Description
Circuit breaker, PowerPacT J, 175A, 2 pole, 600VAC, 14kA, I-Line, thermal magnetic, 80%, AB