IHLP3232DZER100M11 Vishay
IHLP3232DZER100M11 Vishay
Brands: Vishay
Category: ali
SKU: N/A
ر.س6.35 / unit
Product Details
Product Description
Inductor, SMD, 10uH, 5.4A, 51.8mOhm