HSC10068RJ TE Connectivity
HSC10068RJ TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س27.46 / unit
Product Details
Product Description
68 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 87.5 x 47.5 x 26 mm, 2 Termination, Loose Piece - Tray, 5 %, 100 W, ±50 ppm/°C, Solder Lug Termination, CGS HS Alias: HSC100 68R 5%