HSA505R0J TE Connectivity
HSA505R0J TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س22.72 / unit
Product Details
Product Description
5 Ω, Wire Wound, Power Resistor, 72.5 x 30 x 17 mm, 2 Termination, Loose Piece - Tray, 5 %, 50 W, ±50 ppm/°C, Solder Lug Termination, CGS HS; Alias: HSA50 5R0 5%