HDL36100 Schneider Electric
HDL36100 Schneider Electric
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3,089.67 / unit
Product Details
Product Description
Circuit breaker, PowerPacT H, 100A, 3 pole, 600VAC, 14kA, lugs, thermal magnetic, 80%