GSM60B12-P1J Mean Well
GSM60B12-P1J Mean Well
Brands: Mean Well
Category: ali
SKU: N/A
ر.س104.44 / unit
Product Details
Product Description
AC-DC Medical desktop adaptor; Output 12Vdc at 5.0A; AC 2 pole IEC320-C8 inlet; EN60601 2xMOPP