GRM0335C1H2R7BA01D Murata
GRM0335C1H2R7BA01D Murata
Brands: Murata
Category: ali
SKU: N/A
ر.س17.23 / unit
Product Details
Product Description
MLCC multilayer ceramic capacitor, 0201 0603M, 2.7pF, 0.1pF, 50V dc, SMD, C0G