GJM1555C1H7R0CB01D Murata
GJM1555C1H7R0CB01D Murata
Brands: Murata
Category: ali
SKU: N/A
ر.س30.16 / unit
Product Details
Product Description
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 7 pF, 50 V, 0402 [1005 Metric], 0.25pF, C0G / NP0, GJM