FR-F746-00083-EC Mitsubishi Electric
Brands: Mitsubishi
Category: ali
SKU: N/A
ر.س3,872.97 / unit
Product Details
Product Description
Inverter Drive, 3-Phase In, 0.5 - 400Hz Out 3.7 kW, 400 V ac, 8.3 A FR-F746, IP54
You Might Also Like
No image
LV429341T Schneider Electric
Schneider Electric
ر.س393.96/Qty
No image
1714921 Phoenix Contact - FP 1,27/ 68-MH
Phoenix Contact
ر.س20.40/Qty
666665 Legrand
Legrand
QT20.241-73 Puls
Puls
85510-5020 Molex
Molex
ر.س7.22/Qty
260-361 Wago
Wago
ر.س0.32/Qty
CIMR-AC4A0515AAA Yaskawa
Yaskawa
3VA1163-3ED26-0AA0 SIEMENS
Siemens
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction