FF75R12RT4HOSA1 Infineon
FF75R12RT4HOSA1 Infineon
Brands: Infineon
Category: ali
SKU: N/A
ر.س364.54 / unit
Product Details
Product Description
Infineon FF75R12RT4HOSA1 Series IGBT Module, 75 A 1200 V, 7-Pin 34MM Module, Panel Mount