F862FC105K310ZLH0J Kemet
F862FC105K310ZLH0J Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س10.35 / unit
Product Details
Product Description
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 1uF, 310VAC, 630VDC, 10%