ESY226M063AE3AA Kemet
ESY226M063AE3AA Kemet
Brands: Kemet
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1.00 / unit
Product Details
Product Description
Radial Electrolytic Capacitor, 22uF, 13.9uA, 63V, 176mA